Neler Yapıyoruz?

YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Birikmiş paranız var ve tam olarak nasıl bir yatırım yapacağınıza karar veremiyorsunuz. Merak etmeyin biz sizin için bütçeniz ile beklentilerinize en uygun ve risksiz yatırım seçeneklerini planlıyoruz.

KONUT SATIŞI

Fırat Emlak İnşaat olarak sizler için özenle hazırladığımız konut projelerimize mutlaka göz atın. İster yatırım amaçlı ister ailenizle birlikte konforlu bir şekilde yaşamak için Konut projelerimizi tanıtmak için ofisimize bekliyoruz.

OFİS & İŞ MERKEZİ

Bünyemize ait 30 m2 den +3000 m2’ye kadar çeşitli konum, büyüklük ve özelliklerde ofis veya komple bina olarak Kiralık iş yerlerimiz mevcuttur. İhtiyacınıza göre en uygun olanını belirleyip kiralamak için bizi mutlaka arayın.

İMARLI ARSALAR

Çeşitli konum ve ölçülerde bütçenize uygun bugün alıp hemen inşaat yapabileceğiniz konut imarlı, villa imarlı, konut+ticari arsa seçeneklerimiz mevcuttur. Detaylı bilgi ve arsalarımızı görmek için sizi ofisimize davet ediyoruz.

YATIRIMLIK ARSALAR

İstanbul Arnavutköy’de her bütçeye uygun Kanal İstanbul, 3.Havalimanı ve 3.Köprü & Otoyolu gibi devasa projelere yakın, imar planları içinde hemen tapulu kısa zamanda pirim yapacak tarlalarımız mevcuttur.

GÜVENLİ EKSPERTİZ HİZMETİ

Satmak istediğiniz arsalarınızı gerekli bilgileri aldıktan sonra detaylı bir şekilde inceliyoruz. Çalışmalarımızın sonucunda arsanız için mevcut piyasa şartlarına göre en uygun ve en gerçekçi satış rakamını belirliyoruz.

Compare listings

Karşılaştırmak
korsan taksi kıbrıs gece hayatı korsan taksi deprem testi halkalı ikinci el eşya alan yerler kıbrıs gece hayatı gaziosmanpaşa ikinci el eşya alan yerler kağıthane ikinci el eşya alan yerler beylikdüzü ikinci el eşya alan yerler esenyurt ikinci el eşya alan yerler beşiktaş ikinci el eşya alan yerler şişli ikinci el eşya alan yerler bakırköy ikinci el eşya alan yerler eyüp ikinci el eşya alan yerler