Kurumsal

Neler Yapıyoruz?

Arnavutköy'de 30 yıldır Gayrimenkul ve İnşaat alanında Faaliyet gösteren FIRAT EMLAK İNŞAAT binlerce kişiyi tapu sahibi yapmıştır. Bunun yanı sıra onlarca çeşitli bölgelerde İnşaat Projeleri ile sektörün en köklü ve güvenilir şirketleri arasında konumunu her zaman yükseltmiştir.

FIRAT EMLAK HAKKINDA

Fırat Emlak & İnşaat, Tevfik ÇELEBİ tarafından 1990 yılında Gaziosmanpaşa Arnavutköy’de Fırat Emlak Pazarlama Ofisi adıyla kurulmuştur.. Böylelikle şirket, bünyesine aldığı iyi eğitimli, her biri konusunda uzman, birbiri ile uyumlu yüksek motivasyonlu ekibi ve stratejik ortaklıkları ile müşterilerine dünya standartlarında hizmet vermektedir.Şu an Tevfik ÇELEBİ yönetiminde Vedat ve Fırat ÇELEBİ , gibi deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerimize tecrübeleriyle en iyi hizmeti vermektedirler.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ve stratejik ortaklarımızın koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ile verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye'de en iyisi ve örnek şirket olmaktır.

Vizyonumuz

Takım çalışması, dürüstlük ve hizmet mükemmelliğini kendisine ilke edinmiş çalışanlarıyla üretici, sürdürülebilir bir iş stratejisi geliştirerek uluslararası standartlarda tüm Dünya'ya gayrimenkul danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Hizmet anlayışımızın merkezinde müşterilerimizin isteklerine dinamik çözümler üretmek gelir. Uzun yıllardır gayrimenkul piyasasında hizmet veren firmamız kazanmış olduğu deneyimlerle girişimcilere uygun gayrimenkul fırsatları sunmak, finansal kaynaklara ulaşmada yardımcı olmak, yeni iş alma ve yeni proje üretmede ihtiyaç duyulan bilgi donanımını sağlamak konularında danışmanlık desteği vermektedir.

Ekibimiz

Her biri kendi alanında uzman kadromuzla hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz...

 • 0535 259 93 77

  Fırat ÇELEBİ

  Yönetim Kurulu Başkanı

 • 0533 492 85 95

  Vedat ÇELEBİ

  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

 • 0538 569 70 21

  Aykut KURNAZ

  Satış Temsilcisi

 • 0212 597 85 75

  Şeyda ÇELEBİ

  Müşteri Temsilcisi

 • 0212 597 85 75

  ...

  ...

 • 0212 597 85 75

  Nurten KURNAZ

  Müşteri Hizmetleri

 • © 2016 FRT FIRATIM İNŞAAT GAYRİMENKUL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. Tüm Hakları Saklıdır.

Arnavutköyde Satılık Arsalar

Arnavutköy Arsa

Arnavutköyde Arsalar

Arnavutköyde Yatırımlık Arsa